Servers-Obr

Instalace a servis výpočetní techniky

Nabízíme instalaci a servis výpočetní techniky jak u nás, tak přímo u zákazníka. Dojezd k vám je zcela zdarma a neúčtujeme si žádné poplatky jako většina firem. Připravíme, nainstalujeme a nastavíme počítač, server nebo datové úložiště přesně podle vašich představ.

Návrh počítačové sítě

Potřebujete navrhnout síťovou infrastrukturu do vaší firmy, nebo pouze vymyslet datové uložiště pro vaše data za rozumný poměr cena/kvalita?  My vám zprostředkujeme obojí a to za nejnižší cenu podle vašich kritérií. Navrhneme vám rozmístění datových zásuvek a provedeme následnou instalaci s ohledem na vaše potřeby.

Outsourcing IT

Provádíme stálý dohled vaší počítačové sítě a snažíme se předcházet problémům dříve než nastanou. Dále naším hlavním cílem je ochránit vaše data, proto klademe velký důraz na bezpečnost jak z vnější sítě (internet), tak z vnitřní sítě. Pro potřeby zákazníka provádíme i penetrační testy, které vám umožní získat přehled o slabinách vašich systémů a lépe se tak připravit na útoky z internetu, nebo z vnitřní sítě.

Tvorba webu

Potřebujete zviditelnit svou firmu? Nemůžete se dovolat člověku, aby vám změnil obsah webu? Zároveň nechcete platit drahou firmu? Tak to jsme pro vás ideálním řeřešením. Nabízíme vám kompletní řešení na míru každé firmy od registrace domény přes profesionální webhosting až po spuštění do provozu a to vše za bezkonkurenční ceny. Po spuštění do provozu si texty na stránkách můžete editovat sami a k tomu neomezený počet emailových schránek. Naše weby se snažíme co nejvíce optimalizovat pro lepší dohledatelnost na internetu. Nabízíme také zprostředkování Google AdWords a Seznam Sklik (placené odkazy od Googlu a Seznamu) ještě pro lepší dohledatelnost.

Grafické služby

Pro vaši firmu navrhneme jednotný propagační styl. A to zejména firemní logo, firemní tiskoviny, propagační materiál nebo polep vozového parku.